Naši dodavatelé

Sandalyeci

Společnost SANDALYECI, která působí ve výrobním závodě o ploše 25000 čtverečních metrů je globálním výrobcem nábytku pro pohostinství. SANDALYECI při výrobě kombinuje užití špičkových technologíí s odbornou řemeslnou praxí, díky tomu vytváří odolné dřevěné a kovové židle, stoly, kabiny a jakýkoli druh zakázkového nábytku bez jakýchkoli kompromisů. Společnost SANDALYECI, sídlící v tureckém Izmiru prodává celosvětově prostřednictvím mnoha poboček a nabízí vice než tisíc modelů nábytku a neomezené možnosti přizpůsobení. Tímto poskytuje nekonečné řešení celosvětových franšíz a pohostinských řetězců.

SANDALYECI udržuje svou trvanlivost díky speciálně vyvinutému “Integrovanému mechanismu Gridlock” (IGM) používanému při výrobě odolných a komerčně dostupných nábytkových předmětů zaměřených na pohostinský průmysl.

Vondom

Životní styl a bytí. To je Vondom nábytek. Navržený pro dynamické lidi, inovátory, zvědavci jako vy, kteří si užívají módy a trendů a požadují jen tu nejlepší kvalitu. Kultura designu je klíčem k našemu úspěchu. Vondom vytváří futuristické kolekce, které dávají prostorům nový rozměr. Vondom vytváří dialog mezi prostředím a formou. Nábytek Vondom mění obyčejné prostory do atmosféry naplněné jedinečným a mimořádným půvabem. Společnost Vondom věří, že opravdu změní člověka, aby žil, užíval si života a obklopoval se krásou. Nejznámější ambasadoři Vondom jsou Fabio Novembre, Stefano Giovannoni, Eugeni Quitllet, Ora Ïto, Ross Lovegrove, Karim Rashid, Javier Mariscal… Ale nezáleží na tom, že jsou to nejlepší designéři a architekti z celého světa. Důležitá je jejich vášeň pro tvary, kulturu a avantgardu. A tak transformují každý kus nábytku do uměleckého díla.

SCAB Design

SCAB Design vyrábí nábytek již od roku 1957. SCAB Design je symbolem italské výroby. Mimořádné objekty, které se formují z principů krásy a funkčnosti. Nekonečný výzkum pro dokonalost hmoty, který má za následek výhradní uznání společností Bayer tím, že společnosti udělil licenci k používání značky Makrolon®. Kvalita a styl pro domácí design a pro vnitřní a venkovní použití. Jedinečný dotek, který přemění ideál na materiál. SCAB Design vždy měnil prostory kolem nás. Objekty, které obývají naše životy, nás ve skutečnosti odrážejí a spojují prostřednictvím svých tvarů. SCAB Design tyto objekty vytváří již 60 let a vytváří je tak, aby s nimi bylo jednoduše manipulovat v prostoru a aby mohly být používány každý den. Výroba společnosti je zcela italská, se třemi výrobními jednotkami, které společnost vlastní v severní Itálii. SCAB Design již od 70. let pracuje s technopolymerními materiály s průkopnickým duchem. SCAB Design také dosáhl velmi kvalitních výsledků a získal tak uznání výrobních kapacit se značkou Covestro vyrobených z Makrolonu®, pro výrobky z polykarbonátu.

Design produktů SCAB byl návhnut tak, aby splňoval podmínky pro každodenní použití. Tým specializovaných architektů, designérů, inženýrů a poradců sleduje každý jednotlivý výrobek v celém výrobním cyklu s duchem řemeslné výroby ve velkoplošné výrobě. Certifikace židlí a prvků je pro Vás zárukou a důvodem hrdosti pro SCAB Design. Externí firma Catas vždycky provádí testy, které umožňují SCAB Design neustále dosahovat nejvyšší úrovně v testech odolnosti, stability a zatížení, a to i v těch nejnáročnějších případech, např. jako restaurace nebo hotel. S těmito principy, SCAB Design vyrábí nábytek pro své klienty. Ale musíme zmínit, že to dělá s tajným prvkem, jako je kreativita.

Plycollection

Plycollection kombinuje zkušenosti a schopnosti největších lotyšských výrobců nábytku s moderním a světově proslulým designem. Inovativní vývojový proces má za následek sbírku unikátních tvarovaných židlí z překližky, které se budou hodit kamkoliv – jak pro domova a kanceláře, tak i pro veřejné prostory. Pomocí jedinečné technologie pro lisování překližky, vysoce kvalifikované pracovní síly a kvalitních materiálů Plycollection nabízí zákazníkům po celém světě moderní vysoce kvalitní designové židle.

Luxy

Společnost Luxy byla založena v roce 1976 jako malý výrobce židlí v jedné z nejdůležitějších produkčních oblastí Evropy, na severovýchodě Itálie. Luxy se vyvinula ve vysoce specializovanou společnost na výrobu ergonomických a designových židlí, křesel a pohovek. Spolupráce s designéry, jako jsou Massimiliano a Doriana Fuksas, Mario Ruiz, Favaretto & Partners, Itamar Harari a Stefano Getzel, spolu s vrozeným povoláním společnosti pro výzkum, experimenty a inovace, doprovázené obrovským technologickým know-how a zkušenostmi vedly společnost k patentování výrobků, které tvoří charakterní design a ergonomii a které jsou symbolem Italie. Produkty Luxy se vyvážejí do více než čtyřiceti zemí, prostřednictvím sítě odborníků, kteří dbají na potřeby našich zákazníků. Vstupem do akciového balíčku společnosti HAT Holding SpA (Hat Holding All Together), Luxy získala podporu pro další krok v svém rozvoji na trzích. Společnost vždy dodržuje předpisy týkající životního prostředí a na předpisy týkající se bezpečnosti a dodržování předpisů. Společnost je dobře zakořeněna na světovém trhu, ale je v neustálém pohybu, aby uspokojila požadavky své klientely.

Midj in Italy

Za třicet let práce se Midji podařilo převést péči o řemeslnou výrobu do průmyslových rozměrů. A zanechat typické rysy řemeslné výroby ve velkovýrobě. Průmyslová kapacita a pokročilé technologie jsou silnou stránkou společnosti Midj, zatímco odbornost dělá tuto společnost jedinečnou. Know-how je srdcem společnosti Midj: díky němu se všechny její projekty formují a ožívají. Společnost navrhuje design pro lidi, kteří chtějí žít a budovat hezké, světlé a radostné prostory. Soft design se spojuje s plynulými liniemi, zaoblenými rohy a měkkým polstrováním určeným pro chvíle štěstí a pohodlí. Designeři Midj neustále hledají perfektní řešení pro veřejné i soukromé prostory, řešení pro dokončení vašeho projektu v čas. Každá z kolekcí společnosti Midj se doplňuje novými a neustále testovanými materiály a barvami.Za třicet let práce se Midji podařilo převést péči o řemeslnou výrobu do průmyslových rozměrů. A zanechat typické rysy řemeslné výroby ve velkovýrobě. Průmyslová kapacita a pokročilé technologie jsou silnou stránkou společnosti Midj, zatímco odbornost dělá tuto společnost jedinečnou. Know-how je srdcem společnosti Midj: díky němu se všechny její projekty formují a ožívají. Společnost navrhuje design pro lidi, kteří chtějí žít a budovat hezké, světlé a radostné prostory. Soft design se spojuje s plynulými liniemi, zaoblenými rohy a měkkým polstrováním určeným pro chvíle štěstí a pohodlí. Designeři Midj neustále hledají perfektní řešení pro veřejné i soukromé prostory, řešení pro dokončení vašeho projektu v čas. Každá z kolekcí společnosti Midj se doplňuje novými a neustále testovanými materiály a barvami.

Belakos Flooring

Od roku 1960 mění naše výrobky obývací pokoje v Nizozemsku i mnohem dále do stylových a pohodlných domovů pro naše klienty. Protože přesně toho chceme dosáhnout: pohodlí a pocit vracení se domů pro kazdého zákazníka, který si koupí naše produkty. Takže jak to děláme? Naši zaměstnanci bez ustání hledají nejnovější barvy a vzory a podlahové materiály nejvyšší kvality. Jakožto velkoobchod máme rešení, která splní jakékoli požadavky na vybavení. S našimi třemi základními typy podlah jsme vždy schopni najít to pravé pro všechny klienty.

  • vkusné a teplé koberce
  • luxusní a snadno udržovatelné LVT
  • praktický a cenově atraktivní vinyl

Marbet Style

Marbet Style s výhradně polským kapitálem působí úspěšně na trhu už 37 let. Od doby, kdy společnost vyrobila první nábytkovou kolekci, se neustále rozvíje a rozšiřuje nabídku svou o nové autorské projekty. V současnosti se nábytek, který vyrábí, prodává v 276 prodejnách na území 36 států. Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů, odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Výrobky této společnosti nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Tým Marbet Style tvoří lidé s vášní, kteří si cení nezávislou kreativitu a čerstvý pohled na užitkové předměty. Podporuje Marbet Style mladé polské projektanty, díky kterým Vám může představit umělecká díla s neobvyklými barvami a strukturou a s avantgardními tvary. Technologie, které Marbet Style zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému dizajnu stále hledá nové výrazové formy, které umožňuji co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Váží si zároveň přirozeného okolí, jehož originální formy jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace.

Meridyen

Ať už jednoduché nebo okázalé, vždy pohodlné.

Meridyen Tekstil byla založena roku 1995 za jediným učelem – splnění textilních požadavků nejen hotelů a restaurací, ale i vojenských zařízení a nemocnic. Od jejího založení byla současně designérem i výrobcem pro mnoho lokálních i mezinárodních projektů.

Meridyen Tekstil pevně drží krok s veškerým nejnovějším vývojem v oblasti výroby a designu po celém světě a neúnavně usiluje o to, aby svým zákazníkům vždy nabídl špičkovou kvalitu s optimální cenou.

Meridyen Tekstil sjednotila výrobu a tkaní pod jednou střechou, takže vše může probíhat v souladu s její mentalitou bezpodmínečného uspokojení zákazníka a vyrábět produkty neomezeného výběru barev a tkanin a vytvářet design v souladu s účelem a prostorem.

Díky širokému sortimentu výrobků, včetně, ale bez omezení na záclony, postele, ručníky, přehozy, ubrusy a čalouněnou látku dělá Meridyen Tekstil ze všech míst domov.

Stones Like Stones

Vítejte u Stones like Stones,
Odborníků v návrzích a realizování řešení místností se stěnovými panely.

Již více než 17 let nabízíme inteligentní řešení pro zdi, stropy a mnoho dalšího.

Ať už se jedná o obytné oblasti nebo komerční objekty – naše nabídka nabízí nepřeberné množství designových možností.

Rozsah se pohybuje od klasického až po středozemní.

Home & Horeca Wood Flooring

Přizpůsobte si svůj prostor s jedinečnými dřevěnými podlahami od společnosti Home & Horeca. S kombinací moderních technologií a tradice řemeslného zpracování dřeva jsme vytvořili unikátní značku dřevěných podlah. Zanechali jsme se řídit vášní a péčí o detaily, které jsou základem naší práce. Moderní technologie nám umožňují dosáhnout přesného zpracování a trvanlivosti, zatímco naše řemeslné dovednosti dávají našim podlahám charakter a jedinečnost.

Naše podlahy na míru v sobě nesou stopy našeho nadšení pro dřevo a jeho krásu. Každá deska je pečlivě vybrána a zpracována, aby splňovala nejvyšší standardy kvality. Nezáleží na tom, zda preferujete moderní minimalistický design nebo tradiční rustikální atmosféru – naše široká paleta vzorů, materiálů a barev vám umožní vytvořit podlahu, která bude dokonalým doplňkem vašeho prostoru.

Začněte proměňovat svůj domov nebo komerční prostory s Home & Horeca Wood Flooring a přivedete do svého interiéru krásu dřeva, kterou budete milovat a obdivovat po mnoho let.

Sdílíme naše bohaté zkušenosti ve tvorbě komfortu a unikátních prostorů

Máte na mysli nějaký projekt? Promluvte si s našimi odborníky!

Zanechat požadavek