Služby

Váš domov je svatyní a jeho zařízení by mělo odrážet vaši osobitost, styl a jedinečnost. Proto je tu Home and Horeca – pomocná ruka, která vás provede světem nábytku a architektury. Zařizování bytu nebylo nikdy jednodušší! Kompletní služby, dodání až na vaši adresu a 100% spoluúčast na budování vašeho dokonalého domova od prvních návrhů až po finální realizaci.

Stylový interiér

Design, vkus a osobitý přístup jsou důležitými aspekty při zařizování, renovaci či přestavbě interiéru. Ať už se jedná o byt, kancelář, dětský pokojíček nebo hotelový pokoj – všude tam záleží na detailech! A proto je tu Home and Horeca s jasným cílem realizovat vaše představy a sny!

Vzhled interiéru

Od samého počátku a prvních návrhů interiéru až po finální realizaci stojíme po vašem boku! Efektivní řízení celého procesu a spoluúčast je samozřejmostí, stejně tak jako sestavení profesionálního týmu specialistů a individuální přístup k řešení vzhledu vašeho nového interiéru. Cit pro detail, osobitý přístup a odborné znalosti z nás dělají jedničku na trhu!

Bytová architektura

Rekonstrukce, modernizace, či kompletní přestavba interiéru i exteriérů – to je naší doménou! Tým našich odborníků a architektů se postará o dokonalý výsledek s citem pro detail a váš jedinečný osobitý styl. Ať už máte jasnou představu, nebo hledáte inspiraci, nic pro nás není překážkou.

Instalace

Profesionální servis se samozřejmě týká i připojení vody a odpadu, rozvodu plynu či elektroinstalace. Vytápění v podlaze, nebo elektroinstalace přímo v nábytku – naše kompletní instalační služby a specialisté v daném oboru ušetří nejen váš cenný čas, ale hlavně se stanou jasnou zárukou kvality!

Dodávka

Doručení nábytku až k vaším dveřím je tak snadné! A bez starostí! Objednejte jedním kliknutím v našem online katalogu, nebo přímo v naší prodejně a nábytek či jiné zboží vám za poplatek dopravíme k vám domů, nebo do firmy.

Sdílíme naše bohaté zkušenosti ve tvorbě komfortu a unikátních prostorů

Máte na mysli nějaký projekt? Promluvte si s našimi odborníky!

Zanechat požadavek