Kreativní design, bez zprostředkovatelů, dodání do 60 dnů

Specializujeme se na vybavení hotelů, restaurací, kaváren i domácností. Po 13 letech zkušeností z úspěšného působení na zahraničích trzích jsme otevřeli pobočku i v České republice.

V oboru nejsme žádní nováčci. Víme, co se sluší a patří. Díky službám architektů a designerů se znalostí všech běžných standardů pro hotely a restaurace Vám dokážeme ušetřit spoustu práce a starostí při zařizování, renovacích i obnově vybavení.

Nábytek, postele, matrace, podlahové krytiny i textil

Jsme výhradním dovozcem hned několika světově proslulých značek specializujících se na nábytek, podlahové krytiny, koberce i textil, to jsou Sandalyeci A.Ş, Havwoods International, StoneslikeStones, Istikbal, Meridyen Tekstil a Belakos flooring. A to s velmi širokým výběrem materiálů a designového provedení s možností maximálního přizpůsobení potřebám klienta.

Svými výrobky vybavujeme množství tuzemských i zahraničních hotelů, lázeňských domů, nemocnic, rekreačních komplexů, penzionů a domácností po celé EU.

Garance

Vždy vám můžeme zaručit rychlost dodání v té nejlepší kvalitě, exkluzivitu spolupráce a služby přizpůsobené tomu, co právě potřebujete. Řídíme se standardy, které jsou pro nás neodmyslitelně spojené s podnikáním v oboru: Vždy dodržujeme dohody a termíny. Vše dodáváme včas.

Showroom

Jak nás najdete?