Ve spolupráci s Ralph Lauren jsme měli jedinečnou příležitost přispět k vytvoření úchvatné atmosféry v jejich showroomu v Praze. Každý detail byl pečlivě promyšlen a naše podlahové řešení bylo zásadním prvkem celkového designu prostoru.

Pro tento prestižní showroom jsme vybrali podlahy, které nejenže reflektovaly luxus a eleganci značky Ralph Lauren, ale také přinášely do prostoru pocit tepla a pohodlí. Podlahy nejenže zdůraznily krásu vystavených produktů, ale také vytvořily harmonický základ, který přispěl k celkovému dojmu exkluzivity.

Výsledkem je prostor, který není jen obchodním prostorem, ale skutečným zážitkem. Každý krok uvnitř tohoto showroomu je cestou přesně navrženou tak, aby zákazníci prožili autentický duch a estetiku značky Ralph Lauren.

Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a přispět k vytvoření prostředí, které zdůrazňuje jedinečnost a exkluzivitu značky Ralph Lauren. Naše spolupráce s touto renomovanou značkou je pro nás velkou poctou a těšíme se na další příležitosti společných projektů, které přinesou krásu a eleganci do dalších prostor.