V restauraci Meat & Bone by PUPP, umístěné v Karlových Varech, se nyní můžete těšit nejen na nezapomenutelné gastronomické zážitky, ale i na nový, stylový interiér. Společnost Home & Horeca měla tu čest dodat na míru vyrobený nábytek, který dokonale ladí s jedinečnou atmosférou tohoto místa.

Naším cílem bylo vytvořit prostředí, které je nejen vizuálně přitažlivé, ale také maximálně funkční a pohodlné pro hosty restaurace. Pro Meat & Bone by PUPP jsme vybrali materiály a designy, které odolávají frekventovanému používání a zároveň působí moderně a elegantně.

Od prosklených jídelních stolů až po pohodlné čalouněné židle, každý kus nábytku byl pečlivě zvolen, aby doplnil kulinářské umění Meat & Bone by PUPP a vytvořil prostředí, kde se každý zákazník cítí vítaný a očekávaný.

Zpětná vazba od klienta a jejich hostů byla nadšená, což nás nesmírně těší. Meat & Bone by PUPP nyní nabízí nejen vynikající jídlo, ale i prostředí, které je skutečným zážitkem. Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí této proměny a že naše produkty přispívají k jejich úspěchu.

V Home & Horeca jsme odhodláni poskytovat nejen kvalitní nábytek, ale i služby, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich vizí a cílů. Děkujeme restauraci Meat & Bone by PUPP za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Pokud hledáte partnera pro vaši další redesignovou nebo designovou výzvu, neváhejte se na nás obrátit. V Home & Horeca jsme připraveni přinést vaši vizi do reality.

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení. Novinky v technologiích a ze všech oblastí gastra a staveb.

    Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *